Euro 2012
Reprezentacje Euro 2012 Tabele Euro 2012 Terminarz i wyniki Euro 2012 Statystki Euro 2012 `

Aktualności Euro 2012 Faza Eliminacyjna Euro 2012 Stadiony Euro 2012 Historia Euro 2012 Inne

Euro 2012 - Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

 

Wyniki i terminarz

11 sierpnia 2010

Gr
C 19:00 Estonia Estonia 2:1 Wyspy Owcze Wyspy Owcze Ante Vučemilović-Šimunović (Chorwacja) A Le Coq Arena (Talin)

02 września 2010

Gr
F 20:15 Izrael Izrael 3:1 Malta Malta Said Ennjimi (Francja) Ramat-Gan Stadium, Ramat Gan (Izrael)

03 września 2010

Gr
A 18:00 Kazachstan Kazachstan 0:3 Turcja Turcja Istvan Vad (Węgry) Astana Arena, Astana (Kazachstan)
A 20:45 Belgia Belgia 0:1 Niemcy Niemcy Terje Hauge (Norwegia) Roi Baudouin, Bruksela (Belgia)
B 17:00 Armenia Armenia 0:1 Irlandia Irlandia Zsolt Szabo (Węgry) Yerevan Republican Stadium, Erywań (Armenia)
B 18:30 Andora Andora 0:2 Rosja Rosja Marco Borg (Malta) Estadi Comunal, Andorra la Vella (Andora)
B 20:30 Słowacja Słowacja 1:0 Macedonia Macedonia Claudio Circhetta (Szwajcaria) Štadión Pasienky, Bratysława (Słowacja)
C 19:00 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 0:3 Serbia Serbia Albert Toussaint (Luksemburg) Tórsvøllur, Tórshavn (Wyspy Owcze)
C 20:30 Estonia Estonia 1:2 Włochy Włochy Carlos Velasco Carballo (Hiszpania) A Le Coq Arena, Tallinn (Estonia)
C 20:45 Słowenia Słowenia 0:1 Irlandia Północna Irlandia Północna Pavel Cristian Balaj (Rumunia) Stadion Ljudski vrt, Maribor (Słowenia)
D 20:00 Rumunia Rumunia 1:1 Albania Albania Robert Schörgenhofer (Austria) Ceahlaul, Piatra Neamt (Rumunia)
D 20:15 Luksemburg Luksemburg 0:3 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina Veaceslav Banari (Mołdawia) Josy Barthel, Luksemburg (Luksemburg)
D 21:00 Francja Francja 0:1 Białoruś Białoruś William Collum (Szkocja) Stade de France, Paris (Francja)
E 18:30 Mołdawia Mołdawia 2:0 Finlandia Finlandia Robert Malek (Polska) Zimbru, Kiszyniów (Mołdawia)
E 20:00 Szwecja Szwecja 2:0 Węgry Węgry Martin Atkinson (Anglia) Råsunda, Solna (Szwecja)
E 20:45 San Marino San Marino 0:5 Holandia Holandia Simon Lee Evans (Walia) Olimpico Serravalle, Serravalle (San Marino)
F 20:00 Łotwa Łotwa 0:3 Chorwacja Chorwacja Björn Kuipers (Holandia) Skonto, Ryga (Łotwa)
F 20:45 Grecja Grecja 1:1 Gruzja Gruzja Carlos Clos Gómez (Hiszpania) Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus (Grecja)
G 19:30 Czarnogóra Czarnogóra 1:0 Walia Walia Anastassios Kakos (Grecja) Pod Goricom - Gradski, Podgorica (Czarnogóra)
G 21:00 Anglia Anglia 4:0 Bułgaria Bułgaria Viktor Kassai (Węgry) Wembley, Londyn (Anglia)
H 21:00 Islandia Islandia 1:2 Norwegia Norwegia Luca Banti (Włochy) Laugardalsvöllur, Reykjavík (Islandia)
H 21:45 Portugalia Portugalia 4:4 Cypr Cypr Mark Clattenburg (Anglia) D. Afonso Henriques, Guimarães (Portugalia)
I 20:15 Litwa Litwa 0:0 Szkocja Szkocja Cüneyt Çakır (Turcja) S. Darius  S. Girenas, Kowno (Litwa)
I 20:45 Liechtenstein Liechtenstein 0:4 Hiszpania Hiszpania Bülent Yıldırım (Turcja) Rheinpark, Vaduz (Liechtenstein)

07 września 2010

Gr
A 20:00 Turcja Turcja 3:2 Belgia Belgia Damir Skomina (Słowenia) Şükrü Saracoğlu Stadyumu, Stambuł (Turcja)
A 20:30 Austria Austria 2:0 Kazachstan Kazachstan Marijo Strahonja (Chorwacja) Salzburg Arena, Salzburg (Austria)
A 20:45 Niemcy Niemcy 6:1 Azerbejdżan Azerbejdżan Markus Strömbergsson (Szwecja) Rhein Energie Stadion, Cologne (Niemcy)
B 17:00 Rosja Rosja 0:1 Słowacja Słowacja Frank De Bleeckere (Belgia) Lokomotiv Stadion, Moskwa (Rosja)
B 20:00 Macedonia Macedonia 2:2 Armenia Armenia Espen Berntsen (Norwegia) National Arena Filip II Macedonian, Skopje (Macedonia)
B 20:45 Irlandia Irlandia 3:1 Andora Andora Leontios Trattou (Cypr) Dublin Arena, Dublin (Irlandia)
C 20:30 Serbia Serbia 1:1 Słowenia Słowenia Olegário Benquerença (Portugalia) FK Crvena Zvezda, Belgrad (Serbia)
C 20:50 Włochy Włochy 5:0 Wyspy Owcze Wyspy Owcze Aleksei Kulbakov (Białoruś) Artemio Franchi, Florencja (Włochy)
D 19:30 Białoruś Białoruś 0:0 Rumunia Rumunia Pavel Kralovec (Czechy) Dinamo Stadium, Mińsk (Białoruś)
D 20:15 Albania Albania 1:0 Luksemburg Luksemburg Richard Trutz (Słowacja) Qemal Stafa, Tirana (Albania)
D 21:00 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 0:2 Francja Francja Felix Brych (Niemcy) Asim Ferhatović-Hase, Sarajewo (Bośnia i Hercegowina)
E 20:00 Szwecja Szwecja 6:0 San Marino San Marino David Mckeon (Irlandia) Malmö New Stadium, Malmo (SWE)
E 20:30 Holandia Holandia 2:1 Finlandia Finlandia Aleksei Nikolaev (Rosja) De Kuip, Rotterdam (Holandia)
E 20:30 Węgry Węgry 2:1 Mołdawia Mołdawia Libor Kovařik (Czechy) Szusza Ferenc, Budapeszt (Węgry)
F 19:00 Gruzja Gruzja 0:0 Izrael Izrael Sascha Kever (Szwajcaria) Boris Paichadze National Stadium, Tbilisi (Gruzja)
F 19:30 Malta Malta 0:2 Łotwa Łotwa Tony Asumaa (Finlandia) Ta Qali, Ta' Qali (Malta)
F 20:30 Chorwacja Chorwacja 0:0 Grecja Grecja Claus Bo Larsen (Dania) Stadion Maksimir, Zagrzeb (Chorwacja)
G 19:30 Bułgaria Bułgaria 0:1 Czarnogóra Czarnogóra Vladislav Bezborodov (Rosja) Vasil Levski National Stadium, Sofia (Bułgaria)
G 20:45 Szwajcaria Szwajcaria 1:3 Anglia Anglia Nicola Rizzoli (Włochy) St. Jakob-Park, Bazylea (Szwajcaria)
H 20:15 Dania Dania 1:0 Islandia Islandia Douglas McDonald (Szkocja) Parken Stadion, Kopenhaga (Dania)
H 20:30 Norwegia Norwegia 1:0 Portugalia Portugalia Laurent Duhamel (Francja) Ullevaal, Oslo (Norwegia)
I 20:15 Czechy Czechy 0:1 Litwa Litwa Alon Yefet (Izrael) Andruv, Ołomuniec (Czechy)
I 21:00 Szkocja Szkocja 2:1 Liechtenstein Liechtenstein Viktor Shvetsov (Ukraina) Hampden Park, Glasgow (Szkocja)

08 października 2010

Gr
A 18:00 Kazachstan Kazachstan 0:2 Belgia Belgia Marcin Borski (Polska) Astana Arena, Astana (Kazachstan)
A 20:30 Austria Austria 3:0 Azerbejdżan Azerbejdżan Nicolai Vollquartz (Dania) Ernst Happel, Wiedeń (Austria)
A 20:45 Niemcy Niemcy 3:0 Turcja Turcja Howard Webb (Anglia) Olympiastadion, Berlin (Niemcy)
B 17:00 Armenia Armenia 3:1 Słowacja Słowacja Daniele Orsato (Włochy) Yerevan Republican Stadium , Erywań (Armenia)
B 19:00 Andora Andora 0:2 Macedonia Macedonia Gediminas Mazeika (Litwa) Estadi Comunal, Andorra la Vella (Andora)
B 20:45 Irlandia Irlandia 2:3 Rosja Rosja Kevin Blom (Holandia) Dublin Arena, Dublin (Irlandia)
C 20:30 Serbia Serbia 1:3 Estonia Estonia Maksim Layushkin (Rosja) FK Crvena Zvezda, Belgrad (Serbia)
C 20:45 Słowenia Słowenia 5:1 Wyspy Owcze Wyspy Owcze Stanislav Todorov (Bułgaria) Stozice, Ljubljana (Słowenia)
C 20:45 Irlandia Północna Irlandia Północna 0:0 Włochy Włochy Tony Chapron (Wyspy Owcze) Windsor Park, Belfast (Irlandia Północna)
D 20:15 Luksemburg Luksemburg 0:0 Białoruś Białoruś Aleksandar Stavrev (Macedonia) Josy Barthel, Luksemburg (Luksemburg)
D 20:30 Albania Albania 1:1 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina Kristinn Jakobsson (Islandia) Loro Boriçi, Szkodra (Albania)
E 19:00 Węgry Węgry 8:0 San Marino San Marino Hannes Kaasik (Estonia) Ferenc Puskás Stadion, Budapeszt (Węgry)
E 20:30 Mołdawia Mołdawia 0:1 Holandia Holandia Florian Meyer (Niemcy) Zimbru, Kiszyniów (Mołdawia)
F 19:00 Gruzja Gruzja 1:0 Malta Malta Alan Black (NIR) Boris Paichadze National Stadium, Tbilisi (Gruzja)
F 20:45 Grecja Grecja 1:0 Łotwa Łotwa Antonio Damato (Włochy) Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus (Grecja)
G 20:30 Walia Walia 0:1 Bułgaria Bułgaria Jonas Eriksson (Szwecja) Cardiff City Stadium, Cardiff (Walia)
G 20:30 Czarnogóra Czarnogóra 1:0 Szwajcaria Szwajcaria Eduardo Iturralde González (Hiszpania) Pod Goricom - Gradski, Podgorica (Czarnogóra)
H 20:00 Cypr Cypr 1:2 Norwegia Norwegia Serge Gumienny (Belgia) Antonis Papadopoulos Stadium, Larnaka (Cypr)
H 21:45 Portugalia Portugalia 3:1 Dania Dania Eric Braamhaar (Holandia) Estádio do Dragão, Porto (Portugalia)
I 20:15 Czechy Czechy 1:0 Szkocja Szkocja Ivan Bebek (Chorwacja) Eden, Praga (Czechy)
I 22:00 Hiszpania Hiszpania 3:1 Litwa Litwa Gianluca Rocchi (ITA) Helmántico, Salamanca (Hiszpania)

09 października 2010

Gr
D 21:00 Francja Francja 2:0 Rumunia Rumunia Pedro Proença (Portugalia) Stade de France, Paris (Francja)
F 19:30 Izrael Izrael 1:2 Chorwacja Chorwacja Wolfgang Stark (Niemcy) Ramat-Gan Stadium, Ramat Gan (Izrael)

12 października 2010

Gr
A 17:00 Azerbejdżan Azerbejdżan 1:0 Turcja Turcja Alexandru Deaconu (Rumunia) Tofiq Bähramov adına Respublika Stadionu, Baku (AZE)
A 19:00 Kazachstan Kazachstan 0:3 Niemcy Niemcy Alexandru Dan Tudor (Rumunia) Astana Arena, Astana (Kazachstan)
A 20:45 Belgia Belgia 4:4 Austria Austria Mike Dean (Anglia) Roi Baudouin, Bruksela (Belgia)
B 17:00 Armenia Armenia 4:0 Andora Andora Tomasz Mikulski (Polska) Yerevan Republican Stadium, Erywań (Armenia)
B 20:30 Macedonia Macedonia 0:1 Rosja Rosja Stefan Johannesson (Szwecja) National Arena Filip II Macedonian, Skopje (Macedonia)
B 20:30 Słowacja Słowacja 1:1 Irlandia Irlandia Alberto Undiano Mallenco (Hiszpania) Štadión MŠK Žilina, Żylina (Słowacja)
C 17:00 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 1:1 Irlandia Północna Irlandia Północna Cyril Zimmermann (Szwajcaria) Svangaskard, Toftir (Wyspy Owcze)
C 20:30 Estonia Estonia 0:1 Słowenia Słowenia Tommy Skjerven (Norwegia) A Le Coq Arena, Tallinn (Estonia)
C 20:50 Włochy Włochy prz Serbia Serbia Craig Thomson (Szkocja) Stadio Luigi Ferraris, Genua (Włochy)
D 18:00 Białoruś Białoruś 2:0 Albania Albania Peter Rasmussen (Dania) Spartak Stadion, Mogilev (Białoruś)
D 21:00 Francja Francja 2:0 Luksemburg Luksemburg Matej Jug (Słowenia) Saint-Symphorien, Metz (Francja)
E 17:30 Finlandia Finlandia 1:2 Węgry Węgry Alan Kelly (Irlandia) Olympic Stadium, Helsinki (Finlandia)
E 20:30 Holandia Holandia 4:1 Szwecja Szwecja Stéphane Lannoy (Francja) Amsterdam ArenA, Amsterdam (Holandia)
E 20:30 San Marino San Marino 0:2 Mołdawia Mołdawia Mark Courtney (Irlandia Północna) Olimpico Serravalle, Serravalle (San Marino)
F 19:00 Łotwa Łotwa 1:1 Gruzja Gruzja Manuel De Sousa (Portugalia) Skonto, Ryga (Łotwa)
F 20:45 Grecja Grecja 2:1 Izrael Izrael Martin Hansson (Szwecja) Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus (Grecja)
G 20:30 Szwajcaria Szwajcaria 4:1 Walia Walia Alain Hamer (Luksemburg) St. Jakob-Park, Bazylea (Szwajcaria)
G 21:00 Anglia Anglia 0:0 Czarnogóra Czarnogóra Manuel Gräfe (Niemcy) Wembley, Londyn (Anglia)
H 20:15 Dania Dania 2:0 Cypr Cypr César Muñiz Fernández (Hiszpania) Parken Stadion, Kopenhaga (Dania)
H 21:45 Islandia Islandia 1:3 Portugalia Portugalia Thomas Einwaller (Austria) Laugardalsvöllur, Reykjavík (Islandia)
I 20:00 Liechtenstein Liechtenstein 0:2 Czechy Czechy Stanislav Sukhina (Rosja) Rheinpark, Vaduz (Liechtenstein)
I 21:00 Szkocja Szkocja 2:3 Hiszpania Hiszpania Massimo Busacca (Szwajcaria) Hampden Park, Glasgow (Szkocja)

17 listopada 2010

Gr
E 17:30 Finlandia Finlandia 8:0 San Marino San Marino Radek Matejek (Czechy) Olympic Stadium, Helsinki (Finlandia)
F 17:30 Chorwacja Chorwacja 3:0 Malta Malta Duarte Gomes (Portugalia) Stadion Maksimir, Zagrzeb (Chorwacja)

25 marca 2011

Gr
A 20:30 Austria Austria 0:2 Belgia Belgia Vladislav Bezborodov (Rosja) Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń (Austria)
C 20:30 Serbia Serbia 2:1 Irlandia Północna Irlandia Północna Serge Gumienny (Belgia) Stadion FK Crvena zvezda, Belgrad (Serbia)
C 20:45 Słowenia Słowenia 0:1 Włochy Włochy Felix Brych (Niemcy) ŠRC Stožice, Ljubljana (Słowenia)
D 21:00 Luksemburg Luksemburg 0:2 Francja Francja Tom Harald Hagen (Norwegia) Josy Barthel, Luksemburg (Luksemburg)
E 20:30 Węgry Węgry 0:4 Holandia Holandia Carlos Velasco Carballo (Hiszpania) Ferenc Puskás, Budapeszt (Węgry)
I 22:00 Hiszpania Hiszpania 2:1 Czechy Czechy Viktor Kassai (Węgry) Los Cármenes, Granada (Hiszpania)

26 marca 2011

Gr
A 20:00 Niemcy Niemcy 4:0 Kazachstan Kazachstan Aleksandar Stavrev (Macedonia) Fritz-Walter, Kaiserslautern (Niemcy)
B 16:00 Armenia Armenia 0:0 Rosja Rosja Craig Thomson (Szkocja) Yerevan Republican Stadium, Erywań (Armenia)
B 20:00 Andora Andora 0:1 Słowacja Słowacja Menashe Masiah (Izrael) Estadi Comunal, Andorra la Vella (Andora)
B 20:45 Irlandia Irlandia 2:1 Macedonia Macedonia Istvan Vad (Węgry) Dublin Arena, Dublin (Irlandia)
D 19:15 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 2:1 Rumunia Rumunia Fernando Teixeira Vitienes (Hiszpania) Bilino Polje, Zenica (Bośnia i Hercegowina)
D 20:00 Albania Albania 1:0 Białoruś Białoruś Markus Strömbergsson (Szwecja) Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa, Tirana (Albania)
F 18:00 Gruzja Gruzja 1:0 Chorwacja Chorwacja Paolo Tagliavento (Włochy) Boris Paichadze National Stadium, Tbilisi (Gruzja)
F 19:05 Izrael Izrael 2:1 Łotwa Łotwa Milorad Mažić (Serbia) Bloomfield Stadium, Tel Awiw (Izrael)
F 20:30 Malta Malta 0:1 Grecja Grecja Michael Weiner (Niemcy) Ta' Qali National Stadium, Ta' Qali (Malta)
G 16:00 Walia Walia 0:2 Anglia Anglia Olegário Benquerença (Portugalia) Millennium, Cardiff (Walia)
G 17:45 Bułgaria Bułgaria 0:0 Szwajcaria Szwajcaria William Collum (Szkocja) Natsionalen Stadion Vasil Levski, Sofia (Bułgaria)
H 19:00 Cypr Cypr 0:0 Islandia Islandia Darko Čeferin (Słowenia) GSP Stadium, Nikozja (Cypr)
H 20:00 Norwegia Norwegia 1:1 Dania Dania Gianluca Rocchi (Włochy) Ullevaal Stadion, Oslo (Norwegia)

29 marca 2011

Gr
A 19:30 Turcja Turcja 2:0 Austria Austria Pavel Kralovec (Czechy) Şükrü Saracoğlu, Stambuł (Turcja)
A 20:45 Belgia Belgia 4:1 Azerbejdżan Azerbejdżan Daniel Stalhammar (Szwecja) Roi Baudouin, Bruksela (Belgia)
C 20:30 Estonia Estonia 1:1 Serbia Serbia Bas Nijhuis (Holandia) Lilleküla Arena, Tallinn (Estonia)
C 20:45 Irlandia Północna Irlandia Północna 0:0 Słowenia Słowenia Björn Kuipers (Holandia) Windsor Park, Belfast (Irlandia Północna)
D 19:45 Rumunia Rumunia 3:1 Luksemburg Luksemburg Hüseyin Göçek (Turcja) Stadionul Ceahlăul, Piatra Neamt (Rumunia)
E 19:00 Szwecja Szwecja 2:1 Mołdawia Mołdawia Knut Kircher (Niemcy) Råsundastadion, Solna (Szwecja)
E 20:30 Holandia Holandia 5:3 Węgry Węgry Svein Oddvar Moen (Norwegia) Amsterdam ArenA, Amsterdam (Holandia)
F 20:00 Izrael Izrael 1:0 Gruzja Gruzja Fredy Fautrel (Francja) Bloomfield Stadium, Tel Awiw (Izrael)
I 17:30 Czechy Czechy 2:0 Liechtenstein Liechtenstein Ovidiu Alin Hategan (Rumunia) Strelecky Ostrov, Ceske Budejovice (Czechy)
I 20:45 Litwa Litwa 1:3 Hiszpania Hiszpania Laurent Duhamel (Francja) Dariaus ir Girėno stadionas, Kowno (Litwa)

03 czerwca 2011

Gr
A 15:00 Kazachstan Kazachstan 2:1 Azerbejdżan Azerbejdżan Euan Norris (Szkocja) Stadion: Astana Arena, Astana (KAZ)
A 20:35 Austria Austria 1:2 Niemcy Niemcy Massimo Busacca (Szwajcaria) Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń (Austria)
A 20:45 Belgia Belgia 1:1 Turcja Turcja Nicola Rizzoli (Włochy) Roi Baudouin, Bruksela (Belgia)
C 19:30 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 0:2 Słowenia Słowenia Oliver Drachta (Austria) Svangaskard Stadion, Toftir (Wyspy Owcze)
C 20:45 Włochy Włochy 3:0 Estonia Estonia Alexandru Dan Tudor (Rumunia) Alberto Braglia, Modena (Włochy)
D 20:00 Rumunia Rumunia 3:0 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina Jonas Eriksson (Szwecja) Giulesti - Valentin Stanescu, Bukareszt (Rumunia)
D 20:50 Białoruś Białoruś 1:1 Francja Francja David Fernández Borbalán (Hiszpania) Dinamo Stadion, Mińsk (Białoruś)
E 20:30 Mołdawia Mołdawia 1:4 Szwecja Szwecja Andre Marriner (Anglia) Zimbru, Kiszyniów (Mołdawia)
E 20:30 San Marino San Marino 0:1 Finlandia Finlandia Andrejs Sipailo (Łotwa) Stadio Olimpico, Serravalle (San Marino)
F 20:00 Chorwacja Chorwacja 2:1 Gruzja Gruzja Stefan Johannesson (Szwecja) Stadion Poljud, Split (Chorwacja)
I 19:30 Liechtenstein Liechtenstein 2:0 Litwa Litwa Artyom Kuchin (Kazachstan) Rheinpark, Vaduz (Liechtenstein)

04 czerwca 2011

Gr
B 17:00 Rosja Rosja 3:1 Armenia Armenia Stéphane Lannoy (Francja) Petrovski Stadion, St. Petersburg (Rosja)
B 20:15 Słowacja Słowacja 1:0 Andora Andora Lorenc Jemini (Albania) Štadión Pasienky, Bratysława (Słowacja)
B 21:30 Macedonia Macedonia 0:2 Irlandia Irlandia Florian Meyer (Niemcy) National Arena Filip II Macedonian, Skopje (Macedonia)
F 18:30 Łotwa Łotwa 1:2 Izrael Izrael Alan Kelly (Irlandia) Skonto Stadions, Ryga (Łotwa)
F 20:30 Grecja Grecja 3:1 Malta Malta Pawel Gil (Polska) Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus (Grecja)
G 17:45 Anglia Anglia 2:2 Szwajcaria Szwajcaria Damir Skomina (Słowenia) Wembley Stadium, Londyn (Anglia)
G 20:30 Czarnogóra Czarnogóra 1:1 Bułgaria Bułgaria Alon Yefet (Izrael) Stadion Podgorica, Podgorica (Czarnogóra)
H 20:45 Islandia Islandia 0:2 Dania Dania Fırat Aydınus (Turcja) Laugardalsvöllur, Reykjavík (Islandia)
H 22:00 Portugalia Portugalia 1:0 Norwegia Norwegia Cüneyt Çakır (Turcja) Estádio do Sport Lisboa e Benfica, Lizbona (Portugalia)

07 czerwca 2011

Gr
A 19:00 Azerbejdżan Azerbejdżan 1:3 Niemcy Niemcy Michael Koukoulakis (Grecja) Tofig Bahramov-Republic stadium, Baku (Azerbejdżan)
C 20:30 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 2:0 Estonia Estonia Antti Munukka (Finlandia) Svangaskard Stadion, Toftir (Wyspy Owcze)
D 19:00 Białoruś Białoruś 2:0 Luksemburg Luksemburg Anar Salmanov (Azerbejdżan) Dinamo Stadion, Mińsk (Białoruś)
D 20:15 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 2:0 Albania Albania Kevin Blom (Holandia) Bilino Polje, Zenica (Bośnia i Heercegowina)
E 20:00 Szwecja Szwecja 5:0 Finlandia Finlandia Antony Gautier (Francja) Råsundastadion, Solna (Szwecja)
E 20:30 San Marino San Marino 0:3 Węgry Węgry Pavle Radovanović (Czarnogóra) Stadio Olimpico, Serravalle (San Marino)

10 sierpnia 2011

Gr
C 20:45 Irlandia Północna Irlandia Północna 4:0 Wyspy Owcze Wyspy Owcze Emir Alecković Windsor Park, Belfast

02 września 2011

Gr
A 18:00 Azerbejdżan Azerbejdżan 1:1 Belgia Belgia Lee Probert (Anglia) Tofig Bahramov Republican stadium, Baku (Azerbejdżan))
A 19:00 Turcja Turcja 2:1 Kazachstan Kazachstan Clément Turpin (Francja) Turk Telekom Arena, Stambuł (Turcja)
A 20:45 Niemcy Niemcy 6:2 Austria Austria Paolo Tagliavento (Włochy) Arena AufSchalke, Gelsenkirchen (Niemcy)
B 18:00 Andora Andora 0:3 Armenia Armenia Estadi Comunal, Andorra la Vella (Andora) Alexander Kostadinov (Bulgaria)
B 18:00 Rosja Rosja 1:0 Macedonia Macedonia Bülent Yıldırım (Turcja) Luzhniki Stadion, Moskwa (Rosja)
B 20:45 Irlandia Irlandia 0:0 Słowacja Słowacja Pedro Proença (Portugalia) Dublin Arena, Dublin (Irlandia)
C 20:45 Irlandia Północna Irlandia Północna 0:1 Serbia Serbia Thomas Einwaller (Austria) Windsor Park, Belfast (Irlandia Północna)
C 20:45 Słowenia Słowenia 1:2 Estonia Estonia Stephan Studer (Szwajcaria) ŠRC Stožice, Ljubljana (Słowenia)
C 20:45 Wyspy Owcze Wyspy Owcze 0:1 Włochy Włochy Tamás Bognar (Węgry) Tórsvøllur, Tórshavn (Wyspy Owcze)
D 19:30 Luksemburg Luksemburg 0:2 Rumunia Rumunia Sergei Karasev (Rosja) Josy Barthel, Luksemburg (Luksemburg)
D 19:30 Białoruś Białoruś 0:2 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina Viktor Kassai (Węgry) Dinamo Stadion, Mińsk (Białoruś)
D 21:00 Albania Albania 1:2 Francja Francja Aleksei Nikolaev (Rosja) Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa, Tirana (Albania)
E 17:30 Finlandia Finlandia 4:1 Mołdawia Mołdawia Anastassios Kakos (Grecja) Olympic Stadium, Helsinki (Finlandia)
E 19:45 Węgry Węgry 2:1 Szwecja Szwecja Damir Skomina (Słowenia) Ferenc Puskás, Budapeszt (Węgry)
E 20:45 Holandia Holandia 11:0 San Marino San Marino Liran Liany (Izrael) PSV Stadion, Eindhoven (Holandia)
F 15:05 Izrael Izrael 0:1 Grecja Grecja Craig Thomson (Szkocja) Bloomfield Stadium, Tel Awiw (Izrael)
F 19:00 Gruzja Gruzja 0:1 Łotwa Łotwa Leontios Trattou (Cypr) Mikheil Meskhi, Tbilisi (Gruzja)
F 19:00 Malta Malta 1:3 Chorwacja Chorwacja Tony Chapron (Francja) Ta' Qali National Stadium, Ta' Qali (Malta)
G 20:15 Bułgaria Bułgaria 0:3 Anglia Anglia Frank De Bleeckere (Belgia) Natsionalen Stadion Vasil Levski, Sofia (Bułgaria)
G 20:45 Walia Walia 2:1 Czarnogóra Czarnogóra Luca Banti (Włochy) Cardiff City Stadium, Cardiff (Walia)
H 20:00 Norwegia Norwegia 1:0 Islandia Islandia Ovidiu Alin Hategan (Rumunia) Ullevaal Stadion, Oslo (Norwegia)
H 20:45 Cypr Cypr 0:4 Portugalia Portugalia Gianluca Rocchi (Włochy) GSP Stadium, Nikozja (Cypr)
I 17:00 Litwa Litwa 0:0 Liechtenstein Liechtenstein Ken Henry Johnsen (Norwegia) Dariaus ir Girėno stadionas, Kowno (Litwa)

03 września 2011

Gr
I 16:00 Szkocja Szkocja 2:2 Czechy Czechy Kevin Blom (Holandia) Hampden Park, Glasgow (Szkocja)

06 września 2011

Gr
A 17:00 Azerbejdżan Azerbejdżan 3:2 Kazachstan Kazachstan Anders Hermansen (Dania) Tofig Bahramov Republican stadium, Baku (Azerbejdżan)
A 20:30 Austria Austria 0:0 Turcja Turcja Alberto Undiano Mallenco (Hiszpania) Ernst-Happel-Stadion, Wiedeń (Austria)
B 17:00 Rosja Rosja 0:0 Irlandia Irlandia Felix Brych (Niemcy) Luzhniki Stadion, Moskwa (Rosja)
B 20:00 Macedonia Macedonia 1:0 Andora Andora Mark Steven Whitby (Walia) National Arena Filip II Macedonian, Skopje (Macedonia)
B 20:15 Słowacja Słowacja 0:4 Armenia Armenia Marcin Borski (Polska) Štadión MŠK Žilina, Żylina (Słowacja)
C 20:30 Serbia Serbia 3:1 Wyspy Owcze Wyspy Owcze Arman Amirkhanyan (Armenia) FK Partizan, Belgrad (Serbia)
C 20:30 Estonia Estonia 4:1 Irlandia Północna Irlandia Północna Daniel Stålhammar (Szwecja) A. Le Coq Arena, Tallinn (Estonia)
C 20:45 Włochy Włochy 1:0 Słowenia Słowenia Svein Oddvar Moen (Norwegia) Stadio Artemio Franchi, Florencja (Włochy)
D 20:15 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 1:0 Białoruś Białoruś Martin Atkinson (Anglia) Bilino Polje, Zenica (Bośnia i Heercegowina)
D 20:15 Luksemburg Luksemburg 2:1 Albania Albania Petteri Kari (Finlandia) Josy Barthel, Luksemburg (Luksemburg)
D 20:30 Rumunia Rumunia 0:0 Francja Francja Howard Webb (Anglia) National Arena, Bukareszt (Rumunia)
E 19:00 Finlandia Finlandia 0:2 Holandia Holandia Manuel Gräfe (Niemcy) Olympic Stadium, Helsinki (Finlandia)
E 19:45 Mołdawia Mołdawia 0:2 Węgry Węgry Ivan Bebek (Chorwacja) Zimbru, Kiszyniów (Mołdawia)
E 20:30 San Marino San Marino 0:5 Szwecja Szwecja Steven McLean (Szkocja) Stadio Olimpico, Serravalle (San Marino)
F 20:00 Chorwacja Chorwacja 3:1 Izrael Izrael Carlos Velasco Carballo (Hiszpania) Stadion Maksimir, Zagrzeb (Chorwacja)
F 20:30 Łotwa Łotwa 1:1 Grecja Grecja Stanislav Todorov (Bułgaria) Skonto Stadions, Ryga (Łotwa)
F 20:30 Malta Malta 1:1 Gruzja Gruzja Pol van Boekel (Holandia) Ta' Qali National Stadium, Ta' Qali (Malta)
G 20:30 Szwajcaria Szwajcaria 3:1 Bułgaria Bułgaria Pavel Kralovec (Czechy) St. Jakob-Park, Bazylea (Szwajcaria)
G 20:45 Anglia Anglia 1:0 Walia Walia Robert Schörgenhofer (Austria) Wembley Stadium, Londyn (Anglia)
H 20:15 Dania Dania 2:0 Norwegia Norwegia Stéphane Lannoy (Francja) Parken Stadion, Kopenhaga (Dania)
H 20:45 Islandia Islandia 1:0 Cypr Cypr Boško Jovanetić (Serbia) Laugardalsvöllur, Reykjavik (Islandia)
I 21:00 Szkocja Szkocja 1:0 Litwa Litwa Kristinn Jakobsson (Islandia) Hampden Park, Glasgow (Szkocja)
I 22:00 Hiszpania Hiszpania 6:0 Liechtenstein Liechtenstein Harald Lechner (Austria) Las Gaunas, Logrono (Hiszpania)

07 października 2011

Gr
A 18:00 Azerbejdżan Azerbejdżan 1:4 Austria Austria Dalga Stadium, Baku (Azerbejdżan)
A 20:30 Turcja Turcja 1:3 Niemcy Niemcy Turk Telekom Arena, Stambuł (Turcja)
A 20:45 Belgia Belgia 4:1 Kazachstan Kazachstan Roi Baudouin, Bruksela (Belgia)
B 17:00 Armenia Armenia 4:1 Macedonia Macedonia Yerevan Republican Stadium after Vazgen Sargsyan, Erywa
B 20:15 Słowacja Słowacja 0:1 Rosja Rosja Štadión MŠK Žilina, Żylina (Słowacja)
B 21:30 Andora Andora 0:2 Irlandia Irlandia Estadi Comunal, Andorra la Vella (Andora)
C 20:45 Irlandia Północna Irlandia Północna 1:2 Estonia Estonia Windsor Park, Belfast (Irlandia Północna)
C 20:45 Serbia Serbia 1:1 Włochy Włochy Stadion FK Crvena zvezda, Belgrad (Serbia)
D 20:00 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina 5:0 Luksemburg Luksemburg Bilino Polje, Zenica (Bośnia i Hercegowina)
D 20:00 Rumunia Rumunia 2:2 Białoruś Białoruś National Arena, Bukareszt (Rumunia)
D 21:00 Francja Francja 3:0 Albania Albania Stade de France, Paris (Francja)
E 18:15 Finlandia Finlandia 1:2 Szwecja Szwecja Olympic Stadium, Helsinki (Finlandia)
E 20:30 Holandia Holandia 1:0 Mołdawia Mołdawia Feijenoord Stadion, Rotterdam (Holandia)
F 19:00 Łotwa Łotwa 2:0 Malta Malta Skonto Stadions, Ryga (Łotwa)
F 20:30 Grecja Grecja 2:0 Chorwacja Chorwacja Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus (Grecja)
G 20:45 Walia Walia 2:0 Szwajcaria Szwajcaria Liberty Stadium, Swansea (Walia)
G 21:00 Czarnogóra Czarnogóra 2:2 Anglia Anglia Stadion Podgorica, Podgorica (Czarnogóra)
H 20:30 Cypr Cypr 1:4 Dania Dania GSP Stadium, Nikozja (Cypr)
H 22:00 Portugalia Portugalia 5:3 Islandia Islandia Estádio do Dragão, Porto (Portugalia)
I 20:45 Czechy Czechy 0:2 Hiszpania Hiszpania Stadion Letná, Praga (Czechy)

08 października 2011

Gr
I 19:30 Liechtenstein Liechtenstein 0:1 Szkocja Szkocja Rheinpark, Vaduz (Liechtenstein)

11 października 2011

Gr
A 19:00 Niemcy Niemcy 3:1 Belgia Belgia Düsseldorf, Dusseldorf (Niemcy)
A 19:00 Turcja Turcja 1:0 Azerbejdżan Azerbejdżan Turk Telekom Arena, Stambuł (Turcja)
A 19:45 Kazachstan Kazachstan 0:0 Austria Austria Luzhniki Stadion, Moskwa (Rosja)
B 19:45 Rosja Rosja 6:0 Andora Andora Luzhniki Stadion, Moskwa (Rosja)
B 19:45 Irlandia Irlandia 2:1 Armenia Armenia Dublin Arena, Dublin (Irlandia)
B 19:45 Macedonia Macedonia 1:1 Słowacja Słowacja National Arena Filip II Macedonian, Skopje (Macedonia)
C 20:45 Włochy Włochy 3:0 Irlandia Północna Irlandia Północna Adriatico, Pescara (Włochy)
C 20:45 Słowenia Słowenia 1:0 Serbia Serbia Stadion Ljudski vrt, Maribor (Słowenia)
D 20:00 Albania Albania 1:1 Rumunia Rumunia Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa, Tirana (Albania)
D 21:00 Francja Francja 1:1 Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina Stade de France, Paris (Francja)
E 20:00 Szwecja Szwecja 3:2 Holandia Holandia Råsundastadion, Solna (Szwecja)
E 20:00 Mołdawia Mołdawia 4:0 San Marino San Marino Zimbru, Kiszyniów (Mołdawia)
E 20:00 Węgry Węgry 0:0 Finlandia Finlandia Ferenc Puskás, Budapeszt (Węgry)
F 19:00 Chorwacja Chorwacja 2:0 Łotwa Łotwa Kantrida, Rijeka (Chorwacja)
F 19:00 Gruzja Gruzja 1:2 Grecja Grecja Mikheil Meskhi, Tbilisi (Gruzja)
F 19:00 Malta Malta 0:2 Izrael Izrael Ta' Qali National Stadium, Ta' Qali (Malta)
G 20:05 Bułgaria Bułgaria 0:1 Walia Walia Natsionalen Stadion Vasil Levski, Sofia (Bułgaria)
G 20:05 Szwajcaria Szwajcaria 2:0 Czarnogóra Czarnogóra St. Jakob-Park, Bazylea (Szwajcaria)
H 20:15 Dania Dania 2:1 Portugalia Portugalia Parken Stadion, Kopenhaga (Dania)
H 20:15 Norwegia Norwegia 3:1 Cypr Cypr Ullevaal Stadion, Oslo (Norwegia)
I 20:45 Hiszpania Hiszpania 3:1 Szkocja Szkocja Rico Perez, Alicante (Hiszpania)
I 20:45 Litwa Litwa 1:4 Czechy Czechy Dariaus ir Girėno stadionas, Kowno (Litwa)

08 czerwca 2012

Gr
A 18:00 Polska Polska ?:? Grecja Grecja Stadion Narodowy, Warszawa (Polska)
A 20:45 Rosja Rosja ?:? Czechy Czechy Stadion Miejski, Wroclaw (Polska)

09 czerwca 2012

Gr
B 18:00 Holandia Holandia ?:? Dania Dania Metalist Stadion, Charków (Ukraina)
B 19:45 Niemcy Niemcy ?:? Portugalia Portugalia Nowy Stadion we Lwowie (Ukraina)

10 czerwca 2012

Gr
C 18:00 Hiszpania Hiszpania ?:? Włochy Włochy PGE Arena, Gdańsk (Polska)
C 20:45 Irlandia Irlandia ?:? Chorwacja Chorwacja Stadion Miejski, Poznań (Polska)

11 czerwca 2012

Gr
D 18:00 Francja Francja ?:? Anglia Anglia Donbass Arena, Donieck (Ukraina)
D 20:45 Ukraina Ukraina ?:? Szwecja Szwecja Stadion Olimpijski, Kijów (Ukraina)

12 czerwca 2012

Gr
A 18:00 Grecja Grecja ?:? Czechy Czechy Stadion Miejski, Wroclaw (Polska)
A 20:45 Polska Polska ?:? Rosja Rosja Stadion Narodowy, Warszawa (Polska)

13 czerwca 2012

Gr
B 18:00 Holandia Holandia ?:? Niemcy Niemcy Stadion Metalist, Charków (Ukraina)
B 18:00 Dania Dania ?:? Portugalia Portugalia Nowy Stadion we Lwowie (Ukraina)

14 czerwca 2012

Gr
C 18:00 Włochy Włochy ?:? Chorwacja Chorwacja Stadion Miejski, Poznań (Polska)
C 20:45 Hiszpania Hiszpania ?:? Irlandia Irlandia PGE Arena, Gdańsk (Polska)

15 czerwca 2012

Gr
D 18:00 Szwecja Szwecja ?:? Anglia Anglia Stadion Olimpijski, Kijów (Ukraina)
D 20:45 Ukraina Ukraina ?:? Francja Francja Donbass Arena, Donieck (Ukraina)

16 czerwca 2012

Gr
A 20:45 Grecja Grecja ?:? Rosja Rosja Stadion Narodowy, Warszawa (Polska)
A 20:45 Czechy Czechy ?:? Polska Polska Stadion Miejski, Wroclaw (Polska)

17 czerwca 2012

Gr
B 20:45 Portugalia Portugalia ?:? Holandia Holandia Stadion Metalist, Charków (Ukraina)
B 20:45 Dania Dania ?:? Niemcy Niemcy Nowy Stadion we Lwowie, (Ukraina)

18 czerwca 2012

Gr
C 20:45 Chorwacja Chorwacja ?:? Hiszpania Hiszpania PGE Arena, Gdańsk (Polska)
C 20:45 Włochy Włochy ?:? Irlandia Irlandia Stadion Miejski, Poznań (Polska)

19 czerwca 2012

Gr
D 20:45 Szwecja Szwecja ?:? Francja Francja Stadion Olimpijski, Kijów (Ukraina)
D 20:45 Anglia Anglia ?:? Ukraina Ukraina Donbass Arena, Donieck (Ukraina)
PolecamyHotele w Polsce
Newsletter

Podaj adres email:

Nadchodzące wydarzenia



Najnowsze filmy
Losowe filmy
Główne statystyki

Główne statystyki Euro 2012:
Liaczba spotkań: 31
Średnia liczba widzów na mecz: 46,457
Liczba drużyn: 16
Średnia liczba goli na mecz: 2,5
Najwięcej zdobytych bramek (reprezentacja): 10 - Niemcy
Najwięcej celnych strzałów (reprezentacja): 58 - Włosi
Najwięcej niecelnych strzałów: 47 - Włosi
Najwiecej bramek: Mario Balotelli, Cristiano Ronaldo, Mario Mandzukić – po 3
Najmłodszy zdobywca gola: Mario Balotelli (Włochy) – 21 lat, 311 dni
Najstarszy zdobywca gola: Andrij Szewczenko (Ukraina) – 35 lat, 256 dni
Najszybciej zdobyta bramka: Petr Jiracek 2:14
Najwięcej strzałów celnych: 13 - Mario Balotelli
Najwięcej strzałów niecelnych: 20 - Cristiano Ronaldo
Najwięcej żółtych kartek (reprezentacja): Włochy - 13
Żółte kartki - średnia na spotkanie: 3,90
Najwięcje Czerwone kartki - średnia na mecz 0,10
Najczęściej faulował: Mario Balotelli
Najczęściej faulowani: Alvaro Arbeloa

Mimo faktu, że Euro 2012 skończyło się dla Polaków porażką i klęską to jednak statystyki są naprawdę imponujące i warto nieco więcej na ich temat powiedzieć. Euro skończyło się i choć oczekiwaliśmy trochę innego wyniku to jednak i tak większość Polaków jest zadowolona, że mieli możliwość brać udział w takim doskonałym wydarzeniu, które to wszak oglądał cały świat. Statystyki, jakie Miały miejsce podczas Euro 2012 są bogate i bardzo zróżnicowane a to sprawia, że nie tylko teraz, ale nawet i po upływie wielu lat wielu kibiców piłki nożnej chętnie będzie do nich powracać. Powiedzmy, więc nieco więcej na temat Euro 2012 i wszystkich danych statystycznych, jakie miały miejsce na boisku oraz poza nim. Jedną z najważniejszych danych statystycznych jest fakt, że po raz pierwszy takie mistrzostwa zakończyły się bez żadnego remisu. Jest to niebywały fakt, który to nigdy wcześniej nie miał miejsca. Można nawet rzec, że jest to wydarzenie wyjątkowe, które godne jest upamiętnienia. Jednakże to nie koniec statystyk, jakie miały miejsce podczas Euro 2012 a dopiero początek. Całe Euro 2012 składało się z wielkiej ilości nieoczekiwanych zwrotów akcji, dlatego też mieliśmy do czynienia z niespodziewanymi sytuacjami na boisku, które to naprawdę godne są uwagi i zapamiętania. Przede wszystkim zasadniczą rolę podczas trwania Euro odegrali Posting, Ronaldo a także, a także Ibrahimivic. To właśnie ci, światowej sławy piłkarze strzelili decydujące gole, które to zadecydowały o zwycięstwie ich drużyn. Dziś mówi się o nich, że znajdują się na ekskluzywnej liście najlepszych a zarazem najdroższych piłkarzy na świecie i nie ma w tym nic dziwnego albowiem faktycznie ich umiejętności są bardzo duże. Oczywiście mówiąc o sukcesach oraz statystykach nie należy zapomnieć o drużynie Czeskiej. Rzadko, bowiem zdarza się, aby w sześć minut pierwszej połowy meczu można było zdobyć gola. To właśnie oni osiągnęli ten sukces a co za tym idzie zapewnili sobie na Euro, a także we wspomnieniach kibiców bardzo ważne miejsce. Dziś mówi się o nich, jako o wysokiej klasy piłkarzy na świecie i nic w tym dziwnego albowiem Euro było dla nich wielkim sukcesem.




Strona Główna - Kontakt - Mapa Strony - Reklama
© Copyright 2012-me.pl 2010 - 2011